Je zákrok bolestivý?

Pro lepší komfort klienta, doporučujeme hodinu před výkonem spolknout 2 tablety ibuprofen 400 (případně  jiné analgetikum).

K dosažení hezkého výsledku je nutné ošetřit pokožku v hloubce 4,5 a 3,0 mm. Během tepelného působení ultrazvuku v hloubce 4,5 mm lze vnímat lehce nepříjemný pocit až pálení, to však lze eliminovat užitím analgetik. Tento pocit je dočasný a signalizuje, že došlo k ošetření správných vrstev kůže.  Ošetření je šetrné, bez zásahu skalpelu, takže se provádí pouze ambulantně.


Mohu ošetření podstoupit v průběhu léta?

Ano, zákrok nemá žádné sezóní omezení, nejedná se o laser. Je však vhodné používat následující minimálně týden fotoprotekci (ochranný faktor 50+).
Obecně je vhodné chránit pokožku před škodlivým UV zářením celoročně. Vystavování pleti slunečnímu záření je nejvýznamnější příčinou jejího předčasného stárnutí, procesu zvaného fotostárnutí.


Čím se liší přístroj LIFTERA od jiných, např. HI-FU, ultherapy aj.?

Jde o novou generaci přístrojů uvedenou na trh v roce 2015 společností DAIHAN-Biomedical, tradičního výrobce zařízení pro laboratoře s plnou certifikací CE. Její účinky jsou tak prokázány mnoha studiemi, jenž vyústili v získání CE Medical Liftera A je tudíž lékařský přístroj.


Již jsem podobné ošetření absolvovala a výsledek se nedostavil.

Patrně nešlo o ošetření Lifterou ale jiným přístrojem, často dovezeným individuálně z Číny. I když jsou zařízení deklarovány jako Ulthera/HIFU/SMAS apod., měla by Vás zarazit podezřele nízká cena ošetření, tyto přístroje NEMAJÍ POTŘEBNÉ CERTIFIKACE a v lepším případě pouze NEDOSÁHNOU OČEKÁVANÉHO VÝSLEDKU!


Jak poznám, že je ošetření provedeno správně?

Finální výsledek ovlivňuje počet impulzů a hloubka ošetření. Pro dobrý výsledek je vhodné zasáhnout v první fázi hloubku 4,5 mm a ve druhé 3,0mm, čímž dosahujeme nejlepších liftingových výsledků. Během ošetření jsou vysílány impulsy intenzivního ultrazvuku. Jeho působením dojde v místě ošetření pokožky k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně, díky kterému se pokožka postupně zpevní a vypne. Toto vypínání probíhá po dobu cca jednoho měsíce. Výsledkem je zpevnění ochabnuté pokožky hlavně v oblasti spodní části obličeje a krku.


Jak ošetření probíhá?

Po odborné konzultaci a rozkreslení obličeje, naneseme speciální vodivý gel a přiložíme ultrazvukovou hlavici, která vysílá do jednotlivých vrstev pokožky pulzy. Pokožka reaguje na dodanou energii stažením a současně tvorbou kolagenu díky kterému se postupně zpevní a vypne. Svrchní vrstva přitom zůstává neporušena.


Kdy uvidím výsledek ošetření.

Již po ošetření je díky teplu vyslanému do pokožky, patrný efekt. Nicméně finální výsledek uvidíte zhruba za měsíc, kdy dochází k novotvorbě kolagenu a zpomalení celkového procesu stárnutí. Efekt přetrvává po dobu 18-24měs., nicméně Liftera má řadu spokojených klientů u kterých efekt přetrvává již více než 2 roky.


Kdo ošetření provádí?.

Ošetření provádí odborně vyškolený zdravotnický personál (lékař nebo certifikovaná zdravotní sestra) a to dle typu použitého přístroje (model „P“ nebo „A“).


Je mi 67 let, je pro mě ošetření vhodné? Dostaví se výsledky?.

Ošetření samozřejmě podstoupit můžete. Nicméně , je nutné si uvědomit, že efekt nemusí být tak viditelný, neboť kolagenová vlákna jsou již více uvolněná a jejich „smrštění“ nemusí být tak významné .Máte dotaz?

Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Povinné pole jsou označeny hvězdičkou. *