Co je ultherapie Lifterou?

Liftera neboli ultherapie je 2. gen revoluční americká technologie, která umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a s projevy zemské gravitace na naší pokožce.

Pomocí nechirurgického ošetření fokusovaným ultrazvukem dosáhneme liftingu bez použití invazivní techniky.

Jak ošetření probíhá?

Klientovi přiložíme na pokožku hladkou ultrazvukovou hlavici a to na předem zakreslené pole. Na obrazovce přístroje LIFTERA přesně nastavíme potřebou sílu impulsu a hloubku do které má proniknout. Hlavici přiložíme k ošetřované části obličeje a ta následně vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Ošetření trvá necelou 1 hodinu.


    

Jedinečnost liftingu Liftera

Výhodou ultherapie obličeje a krku je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok (resurfacing) plastického chirurga.Tato vrstva se nachází v hloubce 4,5mm. Hustá síť drobných bodů dokáže  platysmu zkrátit - doslova ji o kousek smrštit.


V této hloubce podkoží se nemůže uplatnit žádná stávající metoda:
– Laser – IPL – frakční radiofrekvence – plazma –Pro neinvazivní technologie je to příliš hluboko. Bez vypnutí kožní vazivové svalové struktury(SMAS) není možné  mluvit o tom, že je schopen nahradit chirurgický lifting. Zákrok využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovit paměť pokožky a podpůrné tkáně. Tato schopnost ultherapie ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy,  velmi precizně zabezpečuje bezpečné, přirozené a vynikající výsledky bez nutnosti rekonvalescence. Ultherapií se ošetřuje pokožka celého obličeje (tváří i krku) a okolí očí (brow-lifting).

Jaké mohu očekávat výsledky?

Jediné ošetření přístrojem LIFTERA nastartuje celkový regenerativní proces omlazení obličeje. Efekt facelitingu je postupný a velmi výrazný především v oblasti podbradku a tváří.
Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 21dní. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky. Výsledek tohoto ošetření přetrvává po dobu až 36měs. v závislosti na schopnosti pokožky "udržet" si nový kolagen..


 

Je ultherapie bezpečná?

Léčba ultrazvukem se v medicíně využívá více než 50 let a to i pro omlazení obličeje.
Klinické studie ultherapie a z nich vyplývající nejvyšší medicínská certifikace - americká FDA a přístroj LIFTREA má též korejskou certifikaci KFDA, jako jeden z mála přístrojů na českém trhu, to potvrzuje vysoký stupeň bezpečnosti tohoto ošetření. Můžete si tedy dopřát skutečně bezpečný facelifting (resurfacing).

Kdo je vhodným kandidátem na ultherapii?

Ultherapie je účinná alternativa pro všechny, kteří odmítají chirurgický liftingový zákrok, ať již z důvodu dlouhé a bolestivé rekonvalescence nebo kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie, může klasický facelift zanechat. Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je ochablá a méně pevná.

CENÍK

KLIENTY DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME na vysoký rozmach čínských zařízení deklarovaných jako Ulthera/HIFU/SMAS apod (podezřele levné ceny ošetření).

Tyto přístroje často NEMAJÍ POTŘEBNÉ CERTIFIKACE!
NEGANRATUJÍ BEZPEČNÉ OŠETŘENÍ a jejich VÝSLEDEK NENÍ GARANTOVÁN!

 

JE DOBRÉ VĚDĚT, že pořizovací cena přístroje je v řádu stovek tisíc korun za certifikovaný přístroj, jenž má klinické studie (garance výsledku ošetření) a dále je nutné každých cca 10-20 ošetření vyměnit "cartridge" v hodnotě několika desítek tisíc.